RSS

Украинские новости

На Донбасі особняки місцевої знаті закидали «коктейлями Молотова»

  •      1

У ніч з 22 на 23 серпня невідомі намагалися спалити три житлових будинки та адміністративну будівлю в місті Часів Яр (Донецька область). 

Як повідомляє Остров , обстрілу «коктейлем Молотова» піддалися особняки і офіси, що мають відношення до представників місцевої влади. Так, за словами джерела, невідомі намагалися спалити будинку колишнього мера міста Володимира Гірчак, генерального директора Часовярского вогнетривкого комбінату Костянтина Третьякова, власника міської дискотеки «Шарк» Олександра Сорокіна та генерального директора ТОВ «Часівоярський ремонтний завод» (виробництво мікроавтобусів на базі російських «Газелей» ) Олексія Плосухіна. Крім того, була зроблена спроба підпалити адміністративну будівлю Часовяроского вогнетривкого комбінату.

 Факт спроби серійного підпалу житлових і адміністративних будівель підтвердив начальник Відділу зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України в Донецькій області Ігор Дьомін.

 При цьому в міліції відмовилися надавати офіційну інформацію про власників будівель, які намагалися спалити. «У період з 24 години до першої години ночі невідомі особи здійснили спроби підпалити три житлових будинки та адміністративну будівлю. Невідомі особи кинули пляшки з рідиною, яка займається », — розповів І. Дьомін. 

Начальник відділу повідомив, що жодна з будівель не постраждала, лише у дворі одного з них оплавився пластиковий контейнер. За його словами, в даний час експерти встановлюють хімічний склад запальної суміші, що знаходилася в пляшках. Правоохоронцями проводяться оперативно-профілактичні заходи по встановленню осіб, причетних до даних дій.«Розшукуються особи, які вчинили протиправні дії … Вони будуть знайдені, не сумнівайтеся», — пообіцяв Ігор Дьомін, зазначивши, що факти серійних підпалів у практиці донецької міліції зустрічаються вкрай рідко

Система Orphus

Украинские новости © 2010-2023
Копирование материалов разрешено при условии прямой гиперссылки на Украинские новости

Материалы с пометкой «имидж» публикуются на правах рекламы и ответственность за их содержание несет рекламодатель.