RSS

Украинские новости

Українець з Миколаєва попросив притулку у Львові. Втомився слухати, що він «нацист» і «бандерівець»

  •      18

Україномовний житель міста Миколаїв Анатолій Ільченко звернувся до голови Львівської ОДА Михайлу Цимбалюку з проханням надати йому статус біженця і притулок у Львівській області. 

Він заявив, що в рідному місті йому жити небезпечно, адже там його називають «нацистом» і «бандерівцем», а також погрожують, пише газета « Сьогодні ».

 Анатолій Ільченко приніс на прес-конференцію зі львівськими журналістами 600 сторінок матеріалів за його позовами до органам влади, комунальним підприємствам та іншим установам і організаціям про порушення його прав на отримання інформації державною, українською мовою. 

Він зазначив, що в Миколаєві проживає 72% українців, проте зупинки в трамваях і тролейбусах оголошують по-російськи, квитанції на комунальні послуги — російською мовою, чиновники органів влади, міліція і навіть працівники держбанку, спілкуються з громадянами по-російськи. «Чому мені, не питаючи, відповідають по-російськи, якщо я хочу по-українськи? Щоб отримати квитанцію українською мовою — потрібно звертатися до суду. Хіба це не геноцид? », — Запитує Ільченко.

Після подачі звернення Цимбалюку Анатолій Ільченко обіцяє провести одноосібний пікет біля стін Оперного театру у Львові. Він також просить львів’ян стати на його захист. 

Система Orphus

Украинские новости © 2010-2021
Копирование материалов разрешено при условии прямой гиперссылки на Украинские новости

Материалы с пометкой «имидж» публикуются на правах рекламы и ответственность за их содержание несет рекламодатель.