RSS

Украинские новости

Протоієрей Всеволод Чаплін оголосив про практичну неминучість третьої світової війни

  •      1
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У Московському патріархаті вважають, що нинішні суперечності в світі рано чи пізно здатні вилитися в глобальну війну.

«Сьогодні в світі відбувається багато процесів, в яких Росія повинна грати набагато більш активну роль, тому що накопичилися в світі економічні та соціальні протиріччя настільки сильні, що вони просто не можуть не прорватися серйозними військовими діями. Нам не уникнути, швидше за все, великої війни «, — заявив глава Відділу Московського патріархату із взаємин Церкви і суспільства протоієрей Всеволод Чаплін в інтерв’ю видавничому дому «Вільна преса» .

«Очевидно, великій кількості людей сьогодні потрібно готуватися до того, щоб встати в контекст ось цієї дуже складної, дуже небезпечної реальності», — попередив Всеволод Чаплін.

На думку священослужителя, для того, щоб ці дії велися «не на нашій території, а бажано і не поблизу від наших кордонів, нам зараз потрібно тримати армію дуже боєздатної і приймати участь в розрулюванні всіх чреватих війною ситуацій в світі: це стосується Близького Сходу, Центральної Азії, де також дуже неспокійно сьогодні «.

Чаплін зробив і ще один апокаліптичний прогноз, заявивши, що хід розвитку нинішньої цивілізації може привести до того, що міста будуть знищені. 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Система Orphus

Украинские новости © 2010-2020
Копирование материалов разрешено при условии прямой гиперссылки на Украинские новости

Материалы с пометкой «имидж» публикуются на правах рекламы и ответственность за их содержание несет рекламодатель.