RSS

Украинские новости

Тягнибок объявил двух «свободовцев» предателямиТягнибок оголосив двох «свободівців» зрадниками

  •      35

Лидер Всеукраинского объединения «Свобода» Олег Тягнибок объявил кандидатов в народные депутаты, которые баллотируются на тех же округах, где есть уже согласованные кандидаты от Объединенной оппозиции, в частности депутаты облсовета от ВО «Свобода» Остап Канак и члена фракции ВО «Свобода »Михаила Задорожного, предателями.
«Эти люди выдвинуты не санкционировано. Все эти люди будут объявлены предателями », — отметил Тягнибок во время встречи со СМИ.

Вместе с тем лидер «свободовцев» отметил, что не считает такие кандидатуры проблемой, поскольку он лично посетит каждый из таких округов с призывом голосовать за кандидата от Объединенной оппозиции.

«Канака из нашего бывшего среды, и мы несем ответственность … Мы привели его в политику. Ответственность нас будет обязывать в три раза активнее работать на кандидатов от оппозиции », — сказал Олег Тягнибок.

Также Олег Тягнибок отметил, что депутатов Михаила Задорожного и Остап Канака попытаются лишить депутатского мандата в облсовете. Однако, четкого механизма для этого, по словам Тягнибока, нет. Но «Свобода» будет апеллировать к их сознанию.

По словам «свободовца», уже состоялось заседание Политсовета партии, где было принято решение об исключении Остапа Канаки из партии ВО «Свобода».

Лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок оголосив кандидатів в народні депутати, які балотуються на тих самих округах, де є вже погоджені кандидати від Об’єднаної опозиції, зокрема депутати облради від ВО «Свобода» Остапа Канаку і члена фракції ВО «Свобода» Михайла Задорожного, зрадниками.
«Ці люди висунуті не санкціоновано. Всі ці люди будуть оголошені зрадниками», – зазначив Тягнибок під час зустрічі із ЗМІ.

Водночас лідер «свободівців» наголосив, що не вважає такі кандидатури проблемою, оскільки він особисто відвідає кожен з таких округів із закликом голосувати за кандидата від Об’єднаної опозиції.

«Канака з нашого колишнього середовища, і ми несемо відповідальність… Ми привели його в політику. Відповідальність нас буде зобов’язувати в три рази активніше працювати на кандидатів від опозиції», – сказав Олег Тягнибок.

Також Олег Тягнибок зазначив, що депутатів Михайла Задорожного і Остапа Канаку спробують позбавити депутатського мандату в облраді. Однак, чіткого механізму для цього, за словами Тягнибока, немає. Але «Свобода» апелюватиме до їхньої свідомості.

За словами «свободівця», уже відбулося засідання Політради партії, де було прийнято рішення про виключення Остапа Канаки з партії ВО «Свобода».

На запитання, чому такі випадки взагалі мають місце, лідер «Свободи» сказав, що це може бути спричинено як їхніми амбіціями, так і певним стимулюванням кандидатів з боку влади: фінансами, посадами, чи сприянням їхньому бізнесу.

Нагадаємо, Остап Канака депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» зареєстрований в окрузі №123 (місто Новий Розділ, Золочівський, Миколаївський, Перемишлянський райони) як самовисуванець. Від Об’єднаної опозиції на цьому окрузі зареєстрована Лідія Котеляк.

Система Orphus

Украинские новости © 2010-2022
Копирование материалов разрешено при условии прямой гиперссылки на Украинские новости

Материалы с пометкой «имидж» публикуются на правах рекламы и ответственность за их содержание несет рекламодатель.