RSS

Украинские новости

Как тусуются и во что одеваются на неделе моды в Киеве.ФОТО

  •      2

Рано чи пізно це мало статися і ось вам перша порція найкрасивішого з околиць тижня мод. Для когось це бізнес і можливість його презентувати, для когось – це привід позбирати усі брязкальця по хаті, повдягати на себе і піти лякати людей. Сайлент Хіл не про те знімали, жартують Рагу.лі

Деякі образи зразу збивають з пантелику – що може змусити вдягнути потворну напівпрозору сукню, яка додає кілька десятків кіло? Але потім придивляєшся до головного убору і все стає зрозумілим, очевидно ж що один з шипів потрапив в голову.

Головні убори на фешнвіку – це взагалі страшна біда.

Який це вже сезон пішов того, що українські жінки активно прикрашають себе вінками з штучних квітів? Хто їм нагадає, що навіть на цвнтарях штучні квіти виглядають неприродньо і чужорідно? Може треба розпочати якусь загальнонаціональну кампанію?

Вах! Садомазогіпюр-стиль закріпив свої позиції набагато сильніше за вінки, але цей образ доводить, що якщо намалювати брови сантиметрів на 5 вище того місця, де вони мають бути, ніхто особливо не звертатиме увагу на те, що на вас вдягнено.

Ану перевірте себе? Чи можете ви роздивитися хоч щось крім брів на цьому знімку в першу хвилину розглядання фото.

Тоня Матвієнко старанно вибудовує співочу кар’єру, але як видно з манери вдягатися душа лежить до того, щоб бути петеушницею на дискотеці початку 90-их.

Не жінка, а картина. Художник, щоправда, був трошки п’яний.

Таня Рамус вийшла виносити сміття і випадково зазирнула на хвилинку на тиждень моди.

Хоча можна було б особливо не перейматися, а загорнутися в простирадло, через яке кокетливо проглядається конструкція типу популярних у Союзі трико.

Так. А щось пропустила? Простирадла нині тренд? Простирадло і циліндр, оригінально. Ну я розумію таке начиння в руках Амаяка Акопяна, але там би було інше використання…

Не груди, а дві торпеди. Кульбаба вчергове з гордістю нагадує нам про головну принаду жінок. Природність, звичайно ж, якої в ній ані крапельки немає.

Хоча демонструвати відсутність природності іноді не так страшно поруч з жінками, які демонструють аж надмірну її присутність, бережливо драпіруючи кожну складочку натурального сала.

Даун Хаус. Князь Мышкин. Нарешті Філіп Левшин намацав свій образ.

Вам теж здається, що докору в очах Тараса Григоровича у цьому кадрі в тисячі разів більше, ніж звичайно?

Випадок коли ніяка пишна спідниця не перетягне погляди від пишної модифікованої нижньої частини обличчя.

Якщо ж ви не можете знайти достатньо цікавого вбрання, просто не виймайте бігудів з волосся і вас помітять.

Або виймайте. Все одно помітять.

Або фарбуйтеся забувши, що у вас є шия. Мода любить контрасти.

О! Не всі одні люди бездушні. Дехто намагається нагадати, що в країні війна. Це, до речі, не Сергій Пастух (хоча, безумовно, схоже) це дєвочка. Але вона чомусь вирішила виглядати як трасвестіт-перестарок.

Обережно, зебра!

фото © mainpeopletabloidgeometriatochkazefir

Источник: from-ua.com

Related Images:

Система Orphus

Украинские новости © 2010-2023
Копирование материалов разрешено при условии прямой гиперссылки на Украинские новости

Материалы с пометкой «имидж» публикуются на правах рекламы и ответственность за их содержание несет рекламодатель.