RSS

Украинские новости

"На об’єкті проводиться люстрація — геть сміття минулого режиму": у Вінниці стартувала акція по очищенню влади

  •      0

У Вінниці 2-го жовтня самооборонівці та активісти Майдану розпочали люстрацію чиновників за власним сценарієм. Запевнили, що все будуть робити цивілізовано. «Очищення» почали робити самотужки, так як влада зволікає із підписанням Закону про люстрацію. А ще — хочуть показати Україні приклад того, як треба боротися із нечесними чиновниками.

«Керівникам органів влади на добровільній основі пропонується задекларувати не лише доходи, а й витрати. А також розповісти, чи пов’язане їх минуле із роботою на керівних посадах в Компартії та приналежністю до режиму Януковича. Як батьківщина Президента, Вінниччина зобов’язана показати Україні приклад того, як треба проводити обговорення закону про люстрацію» — розповів Євген Вовк із Народної самооборони Вінницького району.

Активісти прийшли із вимогою заповнити люстраційну декларацію до губернатора Анатолія Олійника, Голови обласної ради Сергія Свитка і до прокурора області В’ячеслава Соколового. Усі керівники прийняли з рук активістів декларації і пообіцяли заповнити, але підлеглих примушувати не будуть. Пояснили це тим, що закон про очищення влади ще не вступив у дію.

На усіх адміністративних будівлях, де побували активісти, вони залишили наліпки із написами:»На об’єкті проводиться люстрація. Геть сміття минулого режиму» і «Чистий четвер. На об’єкті проводиться люстрація».

На заповнення декларацій дали посадовцям 10 діб. Як діятимуть далі, і чи прийдуть наступного разу зі сміттєвими баками — поки що не розповідають.

Система Orphus

Украинские новости © 2010-2022
Копирование материалов разрешено при условии прямой гиперссылки на Украинские новости

Материалы с пометкой «имидж» публикуются на правах рекламы и ответственность за их содержание несет рекламодатель.