RSS

Украинские новости

Про львівську мажоритарку

  •      1
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1. Троє з чотирьох переможців – лузери виборів-2012, які дочекалися другого шансу, постарались і взяли реванш. Будьте наполегливі

2. На округах треба працювати. Хороша Людина і Патріот, що спускається з небес за два місяці до виборів, львівського виборця не влаштовує. Навіть якщо парашутист за походженням львів’янин. Хоча «працювали» кандидати по-різному – хтось гречку роздавав, хтось фейсом на місцевому каналі торгував, — але сприймалися людьми як свої. Люди сподіваються від мажоритарника, що він буде дбати про округ, хоча різні виборці по-різному бачать цю турботу.

3. Долю 116-го вирішили 47 із 175 тисяч зареєстрованих виборців – трохи більше чверті, а вистачило би для перемоги ще набагато менше. Щоб перемогти на мажоритарці, достатньо консолідувати відносно найбільшу групу виборців. Можна це зробити гречкою, а можна розумним і добрим словом Залиште гречаний електорат гречкосіям і консолідуйте тих, хто хоче отримати вудку, а не рибу. З

4. Я сприймав майбутні результати по 116-му як репетицію боротьби між «Свободою» та «Самопоміччю» за Львів на місцевих виборах 2015-го. Насправді все складніше – замість «Свободи», яка вже відпрацьований матеріал, можуть з’явитись інші серйозні претенденти. Радий, що «Свобода» відшелестіла, але побоююсь, щоб на зміну їй не прийшло щось іще гірше типу ляшка.

5. Є умовні чотири складові успіху на мажоритарці:

а) Впізнаваність і позитивна репутація в окрузі

б) Гроші на рекламу або власний медіаресурс

в) Підтримка партійних брендів

г) Правильні меседжі, ідеї, добре продумана агітаційна кампанія

Нове обличчя (себто маловідома в окрузі людина) без грошей та партійної підтримки не перемагає на мажоритарці. Всі, хто ображався на мене за констатацію цього факту і казав щось типу «ось проголосуємо і буде прохідний», можуть і далі вважати, що дива не стаються через таких маловірів як я Але людина з правильними меседжами, яка починає працювати на свою майбутню перемогу вчасно, має шанс стати відомою в окрузі і виглядати так переконливо, що партійні бренди і спонсори стоятимуть у черзі, щоб її підтримати.

До наступних виборів може бути не так багато часу. Ворк, бітчез

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Система Orphus

Украинские новости © 2010-2020
Копирование материалов разрешено при условии прямой гиперссылки на Украинские новости

Материалы с пометкой «имидж» публикуются на правах рекламы и ответственность за их содержание несет рекламодатель.