RSS

Украинские новости

"Правый сектор" потерял под Донецким аэропортом двух побратимов

  •      4

Под Донецким аэропортом погибли два украинских бойца-разведчика из Добровольческого Украинского Корпуса «Правый сектор». Об этом сообщает журналистка и доброволец ДУК «Правый сектор» Алена Билозерская.

Приводим текст ее сообщения полностью:

«Сьогодні під Донецьким аеропортом ми втратили двох побратимів. Обох я добре знала, з обома дружила. З одним ходила в розвідку.


Сєва, Воловик Всеволод Валентинович, був професійним військовим розвідником. Людина-легенда, про нього ще напишуть книжки. Професіонал з великої літери. Провів 45 діб в полоні у ЛНР, вирвався звідти лише тому, що вони так і не дізналися, хто він. У житті — веселий, жартівник, спортсмен, виглядав значно молодше за свої під п’ятдесят, був зворушливо закоханий у значно молодшу дружину… Коли він повернувся з полону, вона тиждень не відпускала його руку.

Знайомі ми з ним були давно, а долучився він до нас, коли почався Майдан. Сказав: я не хочу, щоб це усе закінчилося тим самим, як минулого разу. І загинув рівно через рік…


Побратим з позивним Морпєх — теж розвідник, молодий хлопець з Франківщини, простий хлопець із сільським корінням і з такою високою моральною планкою — я ще не зустрічала таких людей. Він постійно бурчав на тему, що жінкам не місце на фронті — і віддавав мені наш єдиний тоді на групу бронік, коли ми очікували ворожого нападу. Коли чув про якесь мародерство — був готовий прибити власноруч.


Одного разу попросив зробити і надрукувати йому кілька гарних фото — сказав: «Може, загину, щоб матері хоч пам’ять залишилася, який я був…»

Він перший загиблий з нашої розвідгрупи — пам’ятаєте, я публікувала це фото і писала, що всі зараз живі…

За Хруста і Сіфона ми вже помстились — знищили саме тих, хто їх убив: Пашу з Єкатерінбурга сотоваріщі. За цих двох помстимося в квадраті», — обещает доброволец Правого сектора.

Related Images:

Система Orphus

Украинские новости © 2010-2023
Копирование материалов разрешено при условии прямой гиперссылки на Украинские новости

Материалы с пометкой «имидж» публикуются на правах рекламы и ответственность за их содержание несет рекламодатель.