RSS

Украинские новости

Коли і яким буде масштабне вторгнення Путіна?

  •      2

Країну і народ щодня лякають можливим масштабним вторгненням російських окупантів: 150 тисяч солдат на кордоні, різке збільшення розвідки, черговий гумконовой.

В нинішнього режиму, які здебільшого союзники і партнери Путіна – фобія «ліш би нє било войни» сьогодні чи не єдина соломинка порятунку в маніпулюванні масовою свідомістю. Тримати народ в постійній напрузі, залякувати і тихенько переводити активи за кордон не вірячи в живучість цієї країни. Щоб не гадати на кавовій гущі спробую передбачити, коли і яким буде масштабне вторгнення Путіна.

Його не буде влітку, окрім локальних атак з метою «драконити» армію, обезкровлювати фінанси, тримати в постійній напрузі націю.

Віроломний наступ буде з найнесподіванішого місця. Він увірветься в кожну хату осінніми платіжками, неймовірним зубожінням, а їх підкріплять коврові бомбардування рускомірних ЗМІ та повсюдні блокпости УПЦ МП, що у відповідний момент вдарять у спину. Це не війна за територію, чи за вбивство якомога більшої кількості людей. Це світоглядна війна. І щоб перемогти спочатку потрібно до кінця зруйнувати довіру народу до держави. От чим і активно займається агентура Путіна в вищих органах влади….

Related Images:

Система Orphus

Украинские новости © 2010-2023
Копирование материалов разрешено при условии прямой гиперссылки на Украинские новости

Материалы с пометкой «имидж» публикуются на правах рекламы и ответственность за их содержание несет рекламодатель.