RSS

Украинские новости

Вибори на окупованих територіях – це державна зрада!

  •      1

Вчора на комітеті з державного будівництва з’явився проект постанови «Про призначення чергових місцевих виборів». Комітет цей проект схвалив би, бо треба ж призначати чергові місцеві вибори… Ніхто навіть не замислився, що проект постанови передбачає призначення виборів на ВСІЙ території України, в тому числі на окупованих територіях Донбасу. Вчора мені вдалося переконати комітет лише ВІДТЕРМІНУВАТИ розгляд…

Проте ми цілком свідомі, що до цього повернуться. Судячи з усього буде саме так примітивно: приймуть постанову про призначення чергових місцевих виборів, а потім всі здивуються, що це ж і ДНР-ЛНР стосується… І скажуть: «Ой, як не зручно вийшло, але ж тепер треба проводити…».

Паралельно відбувалось засідання комітету де розглядався проект закону «Про місцеві вибори». Ми намагалися внести до нього вичерпний перелік місцевих рад, вибори до яких не проводяться. Нас повністю проігнорували і відхилили правки «пакетом».

Висновок очевидний: готується призначення місцевих виборів на окупованому Донбасі на догоду Кремлю!

Щоб зупинити цей сценарій, підготували проект постанови «Про призначення місцевих виборів», який містить вичерпний перелік місцевих рад, вибори до яких не проводяться. Додатково реєструємо законопроект «Про неможливість проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України».

І трохи детальніше про наслідки виборів на Донбасі.

Частина Донбасу і Луганщини – є окупованими територіями, відповідно до рішення Верховної Ради. Доки не буде виведено російських військ, доки не буде відновлено контроль за кордоном та діяльність органів державної влади і українських політичних партій – ніяких виборів на цих територіях не можна призначати та проводити.

Як кажуть нам деякі іноземні партнери: «подумаєте, знайдіть сильного кандидата від вашої партії…». Я перепрошую, сильний кандидат – він має бути на танку чи на бронетранспортері?

Єдиною партією, яка сьогодні присутня на окупованих територіях – це російське військо та російські найманці. Тому будь-які вибори там – це дозволити агресору стати повноцінним учасником політичного процесу в Україні.

Хто буде «кандидатами» на місцевих виборах, як на мене, з огляду на ситуацію, що склалась в окупованих районах Донецької та Луганської областей очевидно. Це будуть озброєнні маргінали з багажем злочинів, повністю підконтрольні Росії.

Після формування органів місцевого самоврядування влада терористичних організацій ДНР та ЛНР набуде статусу легітимних офіційних органів місцевої влади. А ми вимушені будемо утримувати їх коштом податків українців. Іншими словами, українці, чиїх чоловіків і дружин, братів і сестер, синів і дочок, ці терористи вбивали, змушені будуть ще й платити їм.

Крім того, враховуючи чинний закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», легітимізовані терористичні органи місцевого самоврядування будуть мати низку «надповноважень», зокрема щодо призначення керівників місцевих органів прокуратури і судів, а також формування, за рішенням міських, селищних, сільських рад, загонів так званої «народної міліції».

Все буде просто – терористичні угрупування назвуть «народною міліцією».

Наслідком таких надповноважень стане ситуація подібна до теперішніх реалій анексованого Криму. Узаконення озброєних злочинних формувань та призначення на керівні посади силових структур та судів з числа осіб, лояльних, донедавна терористичних організацій ДНР та ЛНР, призведе до встановлення режиму суцільного терору та непідконтрольності органам влади.

Не слід також забувати про те, що Верховна Рада України, а точніше її депутатський склад не сформований в повному обсязі через ведення на території окремих районів Донецької та Луганської областей воєнних дій під час проведення парламентських виборів. Відповідно до закону України на таких територіях мають бути проведені довибори до парламенту України.

Відповідно до ст. 107 ЗУ «Про вибори народних депутатів» подання щодо утворення спеціальних виборчих дільниць вносяться районними, районними у містах державними адміністраціями чи виконавчими комітетами міських рад до відповідної окружної виборчої комісії.

Отже, за ініціативою вчорашніх терористів будуть ініційовані довибори до парламенту. Вчорашні терористи, а невдовзі – кандидати в народні депутати України,скористувавшись свободою передвиборчої агітації, рівних можливостей доступу до засобів масової інформації, візьмуть участь в цих виборах коштом Державного бюджету.

Зрештою, під жерлами АК-47, САУ «Гвоздика», САУ «Піон», РСЗВ «Град», «Смерч», «Ураган», ДРК «Точка-У» та інших «стимуляторів» вільного волевиявлення, ці особи стануть депутатами. І в прямій трансляції засідання Верховної Ради України вчорашні терористи, а тепер – народні депутати України, складуть присягу народного депутата… А далі сценарій передбачити не складно.

Вибори на окупованих територіях Донбасу – це план Кремля. Вибори дозволять Кремлю завоювати Україну без війни!

Источник: Facebook

Related Images:

Система Orphus

Украинские новости © 2010-2023
Копирование материалов разрешено при условии прямой гиперссылки на Украинские новости

Материалы с пометкой «имидж» публикуются на правах рекламы и ответственность за их содержание несет рекламодатель.