RSS

Украинские новости

Нужен ли парад на День независимости?

  •      31
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Тут іде велика дискусія про відмову зеленої шмарклі проводити військовий парад на День Незалежності. Підтримую різні аргументи, сам аж закипаю. Але потім вирішив: помовчи до ранку, переночуй з цим. Переночував і прийшло на думку:

Бувають паради перемоги (у тому числі в пам’ять минулих перемог), бувають паради мобілізуючі, коли ви цим надихаєте на подвиг тих, кому йти на фронт. Але ніколи й ніде не було парадів на честь КАПІТУЛЯЦІЇ!

Мир за будь-яку ціну, не стріляти навіть у відповідь, заяви каманди п-резидента, що це наші бійці убивали мирних мешканців, рішення відкрити вільну й необмежену торгівлю з окупованими територіями, відсутність реакції влади на дикі рішення судів… Це не просто зрада. Це вже проголошена капітуляція. Який у біса парад? Що ваідзначати? Кому мають віддавати честь і проголошувати Славу бійці?

Парад у вішистській Франції колаборанта Петена десь у 1940-41 роках, курча! А що? Ніби ж ще остаточно не окуповані й прапори власні, а не німецькі розвивалися… Аналогії, які просто вбивають.

Taras Chornovil
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Система Orphus

Украинские новости © 2010-2020
Копирование материалов разрешено при условии прямой гиперссылки на Украинские новости

Материалы с пометкой «имидж» публикуются на правах рекламы и ответственность за их содержание несет рекламодатель.