Сборная России выиграла чемпионат мира по хоккеюЗбірна Росії виграла чемпіонат світу з хокею

•      16

Сборная России выиграла чемпионат мира по хоккею. В финале россияне обыграли команду Словакии со счетом 6:2. Два гола в составе российской команды забил Александр Семин, по одной шайбе на счету Александра Пережогина, Алексея Терещенко, Павла Дацюка и Евгения Малкина. Прямую трансляцию матча вел «Первый канал».

У словаков обе шайбы забросил Здено Хара. На второй минуте он открыл счет в матче, однако затем россияне забили пять голов подряд. На 10-й минуте отличился Семин, на 27-й минуте — Пережогин, на 34-й минуте — Терещенко, на 36-й минуте свой второй гол забил Семин, а на 44-й минуте Дацюк забросил пятую шайбу россиян.

Хара сократил разницу в счете на 50-й минуте, когда словаки получили численное преимущество. На 58-й минуте окончательный счет в матче установил Малкин.Збірна Росії виграла чемпіонат світу з хокею. У фіналі росіяни обіграли команду Словаччини з рахунком 6:2. Два голи в складі російської команди забив Олександр Сьомін, по одній шайбі на рахунку Олександра Пережогіна, Олексія Терещенко, Павла Дацюка та Євгена Малкіна.

У словаків обидві шайби закинув Здено Хара. На другій хвилині він відкрив рахунокв матчі, проте потім росіяни забили п’ять голів підряд. На 10-й хвилині відзначився Сьомін, на 27-й хвилині — Пережогін, на 34-й хвилині — Терещенко, на 36-й хвилинісвій другий гол забив Сьомін, а на 44-й хвилині Дацюк закинув п’яту шайбу росіян.

Хара скоротив різницю в рахунку на 50-й хвилині, коли словаки отримали чисельнуперевагу. На 58-й хвилині остаточний рахунок у матчі встановив Малкін.