RSS

Новый День

ВО «Батькивщина»

  •      291

«Батьківщина» оприлюднила список кандидатів у депутати в багатомандатному та одномандатному виборчих округах.
Список кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі

 
Список
Прізвище, ім`я, по-батькові
1 Тимошенко Юлія Володимирівна
2 Яценюк Арсеній Петрович
3 Гриценко Анатолій Степанович
4 Турчинов Олександр Валентинович
5 Луценко Юрій Віталійович
6 Кириленко В’ячеслав Анатолійович
7 Немиря Григорій Михайлович
8 Соболєв Сергій Владиславович
9 Тарасюк Борис Іванович
10 Томенко Микола Володимирович
11 Княжицький Микола Леонідович
12 Джемілєв Мустафа
13 Кожем’якін Андрій Анатолійович
14 Гриневич Лілія Михайлівна
15 Кириленко Іван Григорович
16 Федорчук Ярослав Петрович
17 Мартиненко Микола Володимирович
18 Луценко Ірина Степанівна
19 Пишний Андрій Григорович
20 Власенко Сергій Володимирович
21 Парубій Андрій Володимирович
22 Кужель Олександра Володимирівна
23 Кубів Степан Іванович
24 Аваков Арсен Борисович
25 Одарченко Юрій Віталійович
26 Оробець Олеся Юріївна
27 Пашинський Сергій Володимирович
28 Абдуллін Олександр Рафкатович
29 Павелко Андрій Васильович
30 Шлемко Дмитро Васильович
31 Забзалюк Роман Омелянович
32 Москаль Геннадій Геннадійович
33 Шевченко Андрій Віталійович
34 Дзендзерський Денис Вікторович
35 Сушкевич Валерій Михайлович
36 Деревляний Василь Тимофійович
37 Князевич Руслан Петрович
38 Денісова Людмила Леонтіївна
39 Фаєрмарк Сергій Олександрович
40 Швець Віктор Дмитрович
41 Іванчук Андрій Володимирович
42 Лук`янчук Руслан Валерійович
43 Бурбак Максим Юрійович
44 Павловський Андрій Михайлович
45 Бондарєв Костянтин Анатолійович
46 Сергієнко Леонід Григорович
47 Сас Сергій Володимирович
48 Сенченко Андрій Віленович
49 Табалов Олександр Миколайович
50 Кравчук Василь Петрович
51 Кальченко Валерій Михайлович
52 Петренко Павло Дмитрович
53 Слюз Тетяна Ярославівна
54 Шкварилюк Володимир Васильович
55 Донець Тетяна Анатоліївна
56 Головко Валерій Анатолійович
57 Данілов Віталій Богданович
58 Скосар Ігор Євгенійович
59 Полочанінов Володимир Геннадійович
60 Кондратюк Олена Костянтинівна
61 Лунченко Валерій Валерійович
62 Немілостівий Віталій Олександрович
63 Стець Юрій Ярославович
64 Дубовой Олександр Федорович
65 Стаднійчук Роман Васильович
66 Мєріков Вадим Іванович
67 Шевчук Олег Борисович
68 Макул Леонід Якович
69 Ледовських Олена Володимирівна
70 Гринів Ігор Олексійович
71 Чубатенко Олександр Миколайович
72 Колганова Олена Валеріївна
73 Богдан Руслан Дмитрович
74 Триндюк Юрій Григорович
75 Заставний Роман Йосипович
76 Семерак Остап Михайлович
77 Ярошенко Олександр Олександрович
78 Прокопчук Юрій Володимирович
79 Мойсик Володимир Романович
80 Петренко Вадим Михайлович
81 Кудлаєнко Сергій Володимирович
82 Крайній Валерій Григорович
83 Ліскі Ігор Іванович
84 Лівінський Михайло Олександрович
85 Волинець Михайло Якович
86 Ткач Роман Володимирович
87 Шкіль Андрій Васильович
88 Болюра Антоніна Володимирівна
89 Єленський Віктор Євгенович
90 Коваль В’ячеслав Станіславович
91 Гримчак Юрій Миколайович
92 Ксенжук Олександр Степанович
93 Шаго Євген Петрович
94 Сидорчук Вадим Васильович
95 Олійник Віктор Степанович
96 Рябека Олександр Григорович
97 Давтян Олександр Саркісович
98 Бабенко Валерій Борисович
99 Ковзель Микола Олегович
100 Подгорний Сергій Петрович
101 Сухомлін Сергій Іванович
102 Лисенко Олександр Миколайович
103 Клочко Микола Олексійович
104 Шевчук Сергій Володимирович
105 Бондаренко Олена Федорівна
106 Урсуленко Олена Борисівна
107 Даневич Микола Володимирович
108 Сочка Олександр Олександрович
109 Старікова Наталія Володимирівна
110 Уколов Віктор Олександрович
111 Чубаров Рефат Абдурахманович
112 Гугнін Едуард Анатолійович
113 Трегубов Юрій Валентинович
114 Підлісний Юрій Теофілович
115 Мунтян Іван Миколайович
116 Боднар Ольга Борисівна
117 Данилишин Іван Ярославович
118 Соколов Михайло Володимирович
119 Малик Ірина Миколаївна
120 Радковський Олег Володимирович
121 Пиза Олександр Зіновійович
122 Білорус Олег Григорович
123 Нерета Олександр Миколайович
124 Костенко Павло Іванович
125 Чеботар Сергій Іванович
126 Пинзеник Павло Васильович
127 Шустік Олена Юріївна
128 Корж Віталій Терентійович
129 Гирля Катерина Олександрівна
130 Єфремова Ірина Олексіївна
131 Тищенко Олег Іванович
132 Башкіров Михайло Михайлович
133 Крулько Іван Іванович
134 Ляшенко Андрій Миколайович
135 Щербаківська Людмила Михайлівна
136 Миколаєнко Володимир Васильович
137 Сташук Віталій Філімонович
138 Кодола Олександр Михайлович
139 Романов Роман Анатолійович
140 Верігіна Ірина Костянтинівна
141 Мепарішвілі Хвича Нодарович
142 Міщенко Сергій Григорович
143 Ягоферов Анатолій Миколайович
144 Скляр Олег Васильович
145 Веліжанський Сергій Костянтинович
146 Куйбіда Василь Степанович
147 Оніщенко Юрій Петрович
148 Максимець Ярослав Володимирович
149 Тріщанович Сергій Валентинович
150 Павличко Дмитро Васильович
151 Онищенко Ганна Володимирівна
152 Шишкіна Еліна Вікторівна
153 Романчук Микола Павлович
154 Стешенко Олександр Миколайович
155 Пісний Василь Михайлович
156 Шишкіна Зоя Леонідівна
157 Єресько Ігор Геннадійович
158 Сторожук Дмитро Анатолійович
159 Арутюнов Гарегін Рафаелович
160 Ільницький Ярослав Васильович
161 Пономаренко Олександр Володимирович
162 Ревуцький Андрій Вікторович
163 Зелінський Микола Здіславович
164 Костюк Ганна Іванівна
165 Левцун Володимир Іванович
166 Пудов Борис Миколайович
167 Чечотка Богдан Романович
168 Потапчук Микола Леонтійович
169 Ландяк Петро Дмитрович
170 Равлюк Андрій Григорович
171 Пєрєдєрій В’ячеслав Григорович
172 Гнаткевич Юрій Васильович
173 Кремень Тарас Дмитрович
174 Давимука Степан Антонович
175 Бурдонос Олександр Юрійович
176 Сушко Роман Васильович
177 Бородін Всеволод Володимирович
178 Горбунов Олександр Володимирович
179 Костишин Володимир Іванович
180 Юрик Тарас Зіновійович
181 Лесков Валерій Олександрович
182 Бойко Олена Петрівна
183 Ліврінц Антон Антонович
184 Драюк Сергій Євсєйович
185 Засанський Володимир Іванович
186 Ладовський Микола Васильович
187 Алєксєєв Ігор Сергійович
188 Гонський Володимир Васильович
189 Пеляк Володимир Степанович
190 Мординський Микола Петрович
191 Галаченко Олександр Олександрович
192 Яремчук Володимир Андрійович
193 Світлик Петро Михайлович
194 Лук`янчук Віктор Володимирович
195 Барський Олександр Леонідович
196 Богославець Тетяна Володимирівна
197 Веселов Сергій Робертович
198 Якимець Дмитро Анатолійович
199 Войтенко Володимир Володимирович
200 Будинський Ростислав Зиновійович
201 Бєлоножко Олег Вячеславович
202 Корх Олег Вікторович
203 Євтушок Сергій Миколайович
204 Курко Ярослав Степанович
205 Малярчук Микола Антонович
206 Кривенко Вадим Валерійович
207 Кожан Олександр Васильович
208 Топчій Павло Сергійович
209 Оверко Володимир Петрович
210 Гоцул Ігор Євгенович
211 Олексієнко Максим Леонідович
212 Пуршага Олександр Іванович
213 Пешко Петро Степанович
214 Романюк Юрій Дмитрович
215 Крисків Ігор Миколайович
216 Репела Петро Йосипович
217 Мельник Олександр Григорович
218 Кравченко Василь Анатолійович
219 Пульний Сергій Миколайович
220 Атерлей Віктор Анатолійович
221 Шевченко Геннадій Миколайович
222 Олійник Анатолій Петрович
223 Пешко Петро Степанович
224 Габай Василь Михайлович
225 Катрич Анатолій Петрович

Список кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах

Список кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах від                                                                                     ВО «Батьківщина»
Назва регіону Центр округу № округу ПІБ узгодженого кандидата
АР Крим

(10 округів)

м. Сімферополь, Центральний район 1 Лобачев Сергій Миколайович
м. Сімферополь, Київський район 2 Сидорова Абіба Іскандарівна
м. Джанкой 3
м. Євпаторія 4 Гафич Ігор Васильович
м. Керч 5 Сагайдак Ілля Вадимович
м. Феодосія 6 Чорний Петро Володимирович
м. Ялта 7 Формус Юрій Віталійович
смт. Совєтський 8 Барієв Ескендер Енверович
смт. Первомайське 9 Лесів Ігор Михайлович
м. Сімферополь 10 Пилунський Леонід Петрович
Вінницька область                                                           (8 округів) м. Вінниця 11 Солейко Наталія Петрівна
м. Вінниця 12
м. Калинівка 13 Катеринчук Микола Дмитрович
м. Жмеринка 14 Мельничук Іван Іванович
м. Шаргород 15
м. Ямпіль 16 Македон Юрій Миколайович
м. Ладижин 17
м. Іллінці 18 Якименко Костянтин Вячеславович
Волинська область
(5 округів)
м. Володимир-Волинський 19
м. Горохів 20 Карпюк Роман Петрович
м. Ковель 21 Гузь Ігор Володимирович
м. Луцьк 22 Кравчук Петро Костянтинович
смт. Маневичі 23 Грицюк Анатолій Петрович
Дніпропетровська область

(17 округів)

м. Дніпропетровськ, Самарський район 24 Гетьман Вадим Анатолійович
м. Дніпропетровськ, Красногвардійський район 25 Курячий Максим Павлович
м. Дніпропетровськ, Бабушкінський район 26 Корнійчук Тетяна Володимирівна
м. Дніпропетровськ, Жовтневий район 27 Староскольцева Анастасія Олександрівна
м. Дніпропетровськ, Ленінський район 28
м. Дніпропетровськ 29 Писаревський Костянтин Іванович
м. Дніпродзержинськ, Заводський район 30 Морохов Гліб Олегович
м. Кривий Ріг, Жовтневий район. 31 Вернигор Віра Петрівна
м. Кривий Ріг, Довгинцівський район 32 Шевчик Оксана Олександрівна
м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район 33 Жаботинський Андрій Вікторович
смт. Царичанка 34 Костромський Максим Васильович
м. Нікополь 35 Євтушенко Володимир Олексійович
м. Павлоград 36 Кузьміна Євгенія Олександрівна
м. Кривий Ріг 37
м. Новомосковськ 38
смт. Васильківка 39 Булкін Дмитро Валерійович
смт. Кринички 40 Рязанцев Іван Михайлович
Донецька область

(21 округ)

м. Донецьк, Будьонівський район 41 Деркач Володимир Григорович
м. Донецьк, Ворошиловський район 42 Юрчак Вадим Олександрович
м. Донецьк, Ленінський район 43 Кутепов Микола Леонідович
м. Донецьк, Кіровський район 44 Волинко Микола Миколайович
м. Донецьк, Київський район 45 Гришко Олег Борисович
м. Артемівськ 46 Матейченко Костянтин Володимирович
м. Слов’янськ 47 Зонтов Олег Вячеславович
м. Краматорськ 48 Ржавський Володимир Іванович
м. Костянтинівка 49 Березін Володимир Борисович
м. Красноармійськ 50 Зінченко Анатолій Миколайович
м. Горлівка, Центрально-Міський район 51 Весьолкін Володимир Юрійович
м. Дзержинськ 52 Рибак Володимир Іванович
м. Єнакієве 53
м. Шахтарськ 54 Котов Павло Володимирович
м. Макіївка, Гірницький район 55 Бєліков Юрій Миколайович
м. Макіївка, Центрально-Міський район 56 Наумов Олександр Олександрович
м. Маріуполь, Іллічівський район. 57 Романюк Олександр Володимирович
м. Маріуполь, Жовтневий район 58 Решетняк Ігор Миколайович
м. Мар’їнка 59 Прилепський Віктор Володимирович
м. Волноваха 60 Коваленко Василь Васильович
смт. Старобешеве 61 Пономаренко Ілля Миколайович
Житомирська область

(6 округів)

м. Житомир 62 Зубко Геннадій Григорович
м. Бердичів 63
м. Коростень 64 Озерчук Андрій Миколайович
м. Новоград-Волинський 65 Француз Віталій Йосипович
м. Малин 66 Добряк Євген Дмитрович
смт. Чуднів 67
Закарпатська область

(6 округів)

м. Ужгород 68 Сербайло Андрій Андрійович
м. Мукачеве 69 Переста Олександр Михайлович
м. Свалява 70 Кеменяш Олександр Михайлович
м. Хуст 71 Кинів Богдан Юрійович
м. Тячів 72
м. Виноградів 73 Петрушка Іштван Шімонович
Запорізька область

(9 округів)

м. Запоріжжя, Комунарський район 74 Бережний Андрій Вікторович
м. Запоріжжя, Ленінський район 75 Старух Олександр Васильович
м. Запоріжжя, Орджонікідзевський район 76 Варданян Армен Фрунзікович
м. Запоріжжя, Шевченківський район 77
м. Бердянськ 78 Цуканов Віктор Володимирович
м. Василівка 79 Піскун Олександр Олексійович
м. Мелітополь 80 Самбур Марина Леонідівна
м. Токмак 81 Матвієнко Валерія Валеріївна
м. Пологи 82 Куценко Владислав Ігорович
Івано-Франківська область                                                   (7 округів) м. Івано-Франківськ 83
м. Тисмениця 84 Купчак Володимир Романович
м. Калуш 85 Сікора Олена Мирославівна
м. Долина 86 Дирів Анатолій Борисович
м. Надвірна 87
м. Коломия 88 Левицький Олександр Михайлович
м. Снятин 89 Гладій Василь Іванович
Київська область

(9 округів)

м. Біла Церква 90
смт. Макарів 91 Оніщук Любов Іванівна
м. Узин 92 Світовенко Віктор Вікторович
м. Миронівка 93 Мостіпан Уляна Миколаївна
м. Обухів 94 Романюк Віктор Миколайович
м. Ірпінь 95 Кутовий Вячеслав Григорович
м. Вишгород 96 Кандиба Олександр Володимирович
м. Бровари 97 Кищук Олег Євгенович
м. Яготин 98 Кушніков Вадим Васильович
Кіровоградська область

(5 округів)

м. Кіровоград, Ленінський район 99 Табалов Андрій Олександрович
м. Бобринець 100 Гранатова Ольга Арсентіївна
смт. Голованівськ 101 Чорноіваненко Олександр Анатолійович
м. Знам’янка 102
м. Олександрія 103 Журавльов Віталій Володимирович
Луганська область
(11 округів)
м. Луганськ, Артемівський район 104 Алєв Дмитро Сергійович
м. Луганськ, Жовтневий район 105 Перетяка Олег Павлович
м. Сєвєродонецьк 106 Самарський Сергій Вікторович
м. Лисичанськ 107 Теросипов Вячеслав Михайлович
м. Красний Луч 108
м. Краснодон 109 Моравський Юрій Вікторович
м. Алчевськ 110 Данченко Віктор Іванович
м. Свердловськ 111 Бондарев Віктор Леонідович
м. Рубіжне 112 Радченко Ігор Олександрович
м. Сватове 113 Слепцов Микола Миколайович
смт. Станиця Луганська 114 Кравченко Ольга Ігнатівна
Львівська область                                     (12 округів) м. Львів, Сихівський район 115 Хміль Михайло Михайлович
м. Львів, Залізничний район 116
м. Львів, Франківський район 117 Васюник Ігор Васильович
м. Львів, Личаківський район 118
м. Броди 119
м. Городок 120 Чорновол Тетяна Миколаївна
м. Дрогобич 121 Ілик Роман Романович
м. Яворів 122 Пазиняк Василь Степанович
м. Перемишляни 123 Котеляк Лідія Леонідівна
м. Сокаль 124 Курпіль Степан Володимирович
м. Старий Самбір 125
м. Стрий 126 Канівець Олег Леонідович
Миколаївська область                                 (6 округів) м. Миколаїв, Заводський район 127
м. Миколаїв, Ленінський район 128 Мудрак   Олег Іванович
м. Миколаїв, Центральний район 129 Підберезняк Вадим Іванович
м. Баштанка 130 Бриченко Ігор Віталійович
м. Вознесенськ 131
м. Первомайськ 132 Корнацький Аркадій Олексійович
Одеська область

(11 округів)

м. Одеса, Київський район 133 Остапенко Олександр Анатолійович
м. Одеса, Малиновський район 134 Усов Костянтин Глібович
м. Одеса, Приморський район 135 Усов Володимир Володимирович
м. Одеса, Суворовський район 136 Сомов Олександр Олегович
м. Котовськ 137
смт. Ширяєве 138 Задорожнюк Василь Миколайович
м. Роздільна 139 Горін Олександр Васильович
м. Біляївка 140 Шумський Сергій Станіславович
м. Татарбунари 141
м. Арциз 142 Борняков Олександр Сергійович
м. Ізмаїл 143 Дідух Анатолій Васильович
Полтавська область

(8 округів)

м. Полтава, Октябрський район 144 Хрістов Дмитро Іванович
м. Полтава, Київський район 145
м. Кременчук 146 Таран Віктор Васильович
м. Миргород 147 Коваленко Юрій Миколайович
м. Лубни 148 Іванов Володимир Миколайович
м. Карлівка 149 Река Андрій Олександрович
м. Комсомольськ 150
м. Лохвиця 151 Карнаух Микола Васильович
Рівненська область                                                         (5 округів) м. Рівне 152
м. Рівне 153 Вознюк Юрій Володимирович
м. Дубно 154 Королюк Валентин Анатолійович
м. Дубровиця 155 Кошин Сергій Мефодійович
м. Сарни 156 Кучерук Микола Герасимович
Сумська область

(6 округів)

м. Суми 157 Медуниця Олег Вячеславович
м. Білопілля 158
м. Глухів 159
м. Шостка 160 Сербін Юрій Сергійович
м. Ромни 161 Шульга Володимир Петрович
м. Охтирка 162 Купрейчик Ірина Валеріївна
Тернопільська область

(5 округів)

м. Тернопіль 163
м. Збараж 164
м. Зборів 165 Бойко Володимир Богданович
м. Теребовля 166 Апостол Михайло Володимирович
м. Чортків 167 Стойко Іван Михайлович
Харківська область

(14 округів)

м. Харків, Дзержинський район 168 Балута Ігор Миронович
м. Харків, Київський район 169 Кірш Олександр Вікторович
м. Харків, Московський район 170 Авдєєва Лілія Геннадіївна
м. Харків, Фрунзенський район 171 Храпко Кирило Євгенійович
м. Харків, Орджонікідзевський район 172 Світличний Олександр Вікторович
м. Харків, Комінтернівський район 173 Підгорний Олексій Тимофійович
м. Харків, Ленінський район 174
м. Дергачі 175 Варченко Іван Григорович
м. Чугуїв 176 Ільгов Андрій Олегович
м. Куп’янськ 177 Ровчак Андрій Яковлевич
м. Балаклія 178 Прокопенко Петро Андрійович
м. Красноград 179
смт. Золочів 180 Дмитрієв Анатолій Анатолійович
м. Зміїв 181 Глушко Вадим Олександрович
Херсонська область

(5 округів)

м. Херсон, Суворовський район 182 Урсуленко Олексій Анатолійович
м. Херсон, Комсомольський район 183 Кичинський Анатолій Іванович
м. Нова Каховка 184 Терлецький Юрій Сергійович
м. Каховка 185
м. Цюрупинськ 186 Гончарський Іван Львович
Хмельницька область

(7 округів)

м. Хмельницький 187 Лукашук Олег Григорович
м. Хмельницький 188 Беспалов Дмитро Анатолійович
м. Красилів 189
м. Шепетівка 190 Сидор Василь Богданович
м. Старокостянтинів 191 Мурза Валерій Григорович
м. Дунаївці 192 Мусій Мирослав Ярославович
м. Кам’янець-Подільський 193 Ярема Ростислав Тарасович
Черкаська область                                                           (7 округів) м. Черкаси, Придніпровський район 194 Булатецький Микола Іванович
м. Черкаси, Соснівський район 195 Гресь Володимир Анатолійович
м. Корсунь-Шевченківський 196 Сінгаєвський Олександр Миколайович
м. Канів 197 Даценко Леонід Миколайович
м. Сміла 198
м. Жашків 199 Бондаренко Анатолій Васильович
м. Умань 200 Поляков Максим Анатолійович
Чернівецька область

(4 округи)

м.Чернівці, Шевченківський район 201 Федорук Микола Трохимович
м. Сторожинець 202 Фищук Олександр Георгійович
м. Новоселиця 203
м. Хотин 204 Мельник Василь Миколайович
Чернігівська область

(6 округів)

м.Чернігів, Новозаводський район 205 Дубіль Валерій Олександрович
м. Чернігів 206 Поліщук Володимир Андрійович
м. Корюківка 207 Журман Сергій Миколайович
м. Бахмач 208 Неволько Вячеслав Анатолійович
м. Ніжин 209
м. Прилуки 210 Лабазов Віктор Станіславович
м. Київ

(13 округів)

м. Київ, Голосіївський район 211 Терьохін Сергій Анатолійович
м. Київ, Дарницький район 212 Ярема Віталій Григорович
м. Київ, Деснянський район 213 Яворівський Володимир Олександрович
м. Київ, Дніпровський район 214 Ганущак Юрій Іванович
м. Київ, Деснянський район 215
м. Київ, Дніпровський район 216 Ляпіна Ксенія Михайлівна
м. Київ, Оболонський район 217 Бригинець Олександр Михайлович
м. Київ, Святошинський район 218 Ар`єв Володимир Ігорович
м. Київ, Святошинський район 219 Бондаренко Володимир Дмитрович
м. Київ, Подільський район 220 Чорноволенко Олександр Віленович
м. Київ, Печерський район 221 Ємець Леонід Олександрович
м. Київ, Солом’янський район 222 Андрієвський Дмитро Йосипович
м.Київ, Шевченківський район 223
м. Севастополь                                           (2 округи) м. Севастополь, Гагарінський район 224 Тюлєнєв Сергій Анатолійович
м. Севастополь, Ленінський район 225 Печенева Юлія Миколаївна

Разделы

Система Orphus